זוג לסקס | נישואים וחילופי זוגות

נישואים וחילופי זוגות

ההשפעה של אורח חיים זה על הנישואים תלויה באיכות הנישואים לפני ההצטרפות.
נישואים חמים יציבים ומגובשים יפיקו הנאה ותועלת רבה ואילו נישואים רעועים, ובמיוחד נישואים אשר רואים באורח החיים הזה פתרון לבעיותיהם, עלולים להאיץ את תהליך התפרקות הזוגיות.

ההחלטה המשותפת על אורח חיים זה מונעת את הצורך בבגידות, ולמעשה מטפחת את התקשורת ואת הכנות בתוך מערכת יחסים קיימת (בין אם אתם נשואים ובין אם לאו).
המטרה היחידה באימוץ אורח חיים זה של נישואים וחילופי זוגות היא לגוון ולהעשיר את חיי המין בתוך הזוגיות, לפגוש חברים חדשים ובהחלט לא לחפש בן/ת זוג אחר/ים או אהבה חדשה.
הנקודה המרכזית להצלחת התנסות מעין זו היא שאתם צריכים להגיע במשותף להחלטה מודעת כי אתם דוחים את ההנחה שיחסי מין מלבד עם בעלי/אשתי הם בלתי הגונים.

אתם צריכים לחוש ש"swinging" תומך ומעשיר את חיי הנישואים ולא בא למוטט אותם.
מניסיוני אני יכולה לומר שהגיוון, מימוש הפנטזיות, סיפוק הדחף המיני, קבלת האינדיבידואליות בכל אחד גורמים להעלאת הליבידו, שיפור התקשורת וכתוצאה מכך מניעת בגידות.


זוגות אשר מנהלים סגנון חיים זה לאורך זמן מדווחים על:
(1)התקרבות, התאהבות מחדש, במיוחד מיד לאחר הפגישה במסיבה, בכך ש"swinging" הוא הוכחה מחודשת לקשר ולאהבה ביניהם.
(2) בטחון וידע רב יותר לגבי טכניקות מיניות.
(3) חיי חברה פעילים הרבה יותר.
(4) פתיחות וכנות מוגברת בכל תחומי מערכת היחסים.
לאחדים, פעילות מינית נעשתה טבעית ונורמאלית יותר, פחות אפלה ומבודדת.
השפעות נוספות שיש לאורח חיים זה הוא הרחבה של המושג "מין", איזו התנהגות מקובלת, עם מי, מתי ואיך.
המסירות, ביטחון, אמון ואהבה שמקושרים למערכת יחסים בלעדית הופכים להיות מקושרים למערכת יחסים לא-בלעדית. לבסוף, ההתנהגות וההנאה המיניים מתחילים להיתפש כעוד היבט נורמאלי של ההתנהגות האנושית, ומפסיקים להיות משהו שנעשה במחשכים ובחדרים סגורים.

מחקרים אקדמיים מראים ש"סווינגרים" יותר בריאים גופנית, מחוסנים נפשית ובעלי חיי נישואים משופרים יציבים יותר לעומת זוגות החיים חיי מין במסגרות הקונבנציונאליות החברתיות.

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך…