חילופי זוגות | אירועי חילופי זוגות

חילופי זוגות | אירועי חילופי זוגות

שנים לקח לדן ולי להגיע לנוסחה המתאימה של אירועי חילופי זוגות מוצלחים בישראל. גיליתי שיש סוגים שונים של "swingers", יש זוגות שמקיימים סקס עם זוגות אחרים ומתחלפים אפילו כמה פעמים במהלך הערב, אחרים עושים הכול עם זוגות אחרים למעט סקס מלא שהם מקיימים רק זה עם זו (זוגות ללא חדירה) ויש כאלה שלא משתתפים עם זוגות אחרים בפעילות אבל נהנים לקיים סקס בנוכחות האחרים (זוגות לצפיה בלבד). 

ישנם זוגות המעדיפים להיות בחלל אחד וישנם זוגות המעוניינים להיות בחדרים נפרדים ולהיפגש רק בסוף הערב – זוג זוג והעדפותיו הוא. 

לדבר הזה שנקרא מסיבות ריקודים וזורמים אנו לא מכנים אירועי חילופי זוגות ולא משייכים ז'אנר זה כמועדף על ידינו להיכרות אמיתית ואיכותית עם זוגות.

אנו לא ממליצים מהי הדרך הטובה ביותר לחילופי זוגות אך מבחינתי אני מעדיפה חוויה פרטית של זוג אחד עימנו בחדר אחד ובאווירה משותפת של אינטימיות – זו כמובן דעתי האישית ולכן אינה מהווה המלצה אלא העדפה אישית שלי.

לגבי אירועי חילופי זוגות - לעולם נעדיף אותם המסגרת מצומצמת של כמה זוגות שיש להם מכנה משותף רחב (טווח גילאים, סטאטוס משפחתי, שלבים דומים בסווינגינג וכדומה)

בינתיים, בשלב זה הכרתי את המושגים זוגות ב"צפייה בלבד", זוגות "מחליפי נשים בלבד", זוגות "בסקס חלקי", זוגות בסקס רגיל זוגות דו מיניים ועוד ועוד. 

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך…